Innowacyjny system 3w1: Suszenie. Stylizacja. Pielęgnacja.

HOT HONEY CARE to nowy profesjonalny system 3w1: suszenie, stylizacja i pielęgnacja w jednym przejściu. System powstał w wyniku połączenia technologii Elchim z naturalnymi właściwościami odżywczymi miodu. Prosty i skuteczny system: po włożeniu wybranej kapsułki Hot Honey Care do unikalnego, kompatybilnego koncentratora kosmetycznego , uzyskasz fantastyczną transformację i natychmiastowy efekt WOW dla Twoich włosów.

System pielęgnacji

Czy kiedykolwiek wyobrażałaś sobie przekształcenie włosów za pomocą prostego gestu i efektu WOW, bez uciekania się do skomplikowanych zabiegów, które wymagają użycia wielu produktów i długiego czasu?

Dzięki innowacyjnemu systemowi Elchim, opatentowanemu na skalę międzynarodową i wyprodukowanemu we Włoszech - suszenie, stylizacja i zabiegi odbywają się w jednym momencie.

Oto, co jest potrzebne:

 • Specjalny koncentrator kosmetyczny (zestaw startowy Hot Honey Care) do stosowania na najnowszych suszarkach Elchim
 • Zestaw ampułek Hot Honey Care najbardziej odpowiednie do zabiegu, którego potrzebujesz.

Każda formuła w ciągu kilku minut rozwiązuje konkretny problem (suche włosy, brak objętości, włosy buntownicze itp.), gwarantuje rezultat, dla którego została stworzona, jest łatwa w użyciu dla każdego w salonie kosmetycznym i w domu, odżywia włosy, a zabieg można stosować tyle razy, ile się chce.

Szybko & łatwo

Profesjonalne składniki aktywne zawarte w każdej ampułce (miód, keratyna, aminokwasy sojowe i pszeniczne, mikro wodorosty) są aktywowane przez ciepło suszarki, a powietrze przechodzące przez koncentrator kosmetyczny zostaje wzbogacane składnikami odżywczymi.

System Hot Vortech, wynalazek Elchm, skutecznie koncentruje gorące powietrze, a zabieg jest rozprowadzany podczas suszenia równomiernie na całej długości włosów. Bez strat, bez ryzyka obciążania włosów, bez konieczności stosowania odżywek lub innych produktów do stylizacji włosów.

Skład chemiczny ampułke jest różny w zależności od zabiegów, ale wszystkie mają wspólną cechę: drastyczne skrócenie czasu suszenia i stylizacji oraz ułatwienie ruchu szczotki, a tym samym stylizacji włosów, co zawsze pozwala uzyskać profesjonalne rezultaty przy najwyższej skuteczności.

Efekt WOW

Aby zmaksymalizować efekt, zalecamy wstępne suszenie włosów suszarką z włożonym olejkiem przez kilka minut, a następnie przejście do suszenia szczotką.

Efekt WOW jest widoczny już po kilku minutach, a przez cały czas trwania stylizacji olejki będą w stanie skutecznie rozprowadzić wybrany zabieg.

Hot Honey Care to nie alchemia ani marketing, lecz nauka, w której technologia suszarek Elchim spotyka się z kosmetykami zachowującymi integralność włosów i poprawiającymi ich strukturę.

Pielęgnacja w 3 krokach

Krok 1

Umyj włosy szamponem przygotowującym do zabiegu Hot Honey Care. Jego formuła odżywia włosy i otwiera łodygi przygotowując je do zabiegu pielęgnacyjnego.

Krok 2

Włóż kapsułkę Hot Honey Care z żądanym zabiegiem do koncentratora kosmetycznego suszarki Elchim. Zabieg zostanie równomiernie rozprowadzony przez powietrze suszarki na długości włosów, co zapewni skuteczność i oszczędność czasu.

Krok 3

Gwarantowany efekt "wow" na włosach już po kilku minutach. Znajdź odpowiednią formułę dla siebie, aby odmienić wygląd swoich włosów za jednym razem, nadając im dodatkowy połysk i miękkość.

Dlaczego warto stosować Hot Honey Care?

wow

Efekt WOW

Włosy widocznie odmienione w ciągu kilku minut

care

Naturalna pielęgnacja

Dzięki odżywczym właściwościom miodu

max

Maksymalna skuteczność

Jednorodne i natychmiastowe rozprowadzenie preparatu

time

Oszczędność czasu

Suszy i dba o włosy

easy

Łatwa stylizacja

Bardziej miękkie włosy - łatwiejsza stylizacja

1509547

STARTER KIT – HOT HONEY CARE

ZWĘŻKA I 4 KAPSUŁKI Z OLEJKIEM
 • 3 w 1: suszenie, stylizacja i pielęgnacja za jednym pociągnięciem!
 • suszarki Elchim w połączeniu z odżywczymi olejkami jednocześnie suszą i odżywiają włosy
 • łatwy w użyciu
 • w jednym kroku możesz połączyć dyszę koncentratora z suszarkami Elchim
 • natychmiastowy efekt
 • twoje włosy będą wyraźnie bardziej miękkie i lśniące
 • bez spłukiwania
STARTER KIT – HOT HONEY CARE
HOT HONEY CARE, SUPREME GLOSSY TREATMENT
1509549
12 kapsułek

HOT HONEY CARE, SUPREME GLOSSY TREATMENT

OLEJEK PRZECIW PUSZENIU
 • wkładając kapsułkę Supreme Glossy do specjalnego koncentratora do suszarki do włosów Elchim, możesz natychmiast uzyskać widoczny efekt przeciwdziałający puszeniu się włosów
HOT HONEY CARE, SUBLIME LISS TREATMENT
1509548
12 kapsułek

HOT HONEY CARE, SUBLIME LISS TREATMENT

OLEJEK WYGŁADZAJĄCY
 • wkładając kapsułkę Sublime Liss do specjalnego koncentratora do suszarki Elchim, możesz natychmiast uzyskać gładsze, lśniące i bardziej miękkie włosy